Dalykai per savaitę 16 11 27 – 12 11 (4)

Kažkaip aną savaitę užtingėjau kaip reikalas ir neparuošiau dalykų per savaitę. Oh well, ir šitus rašau sekmadienio vakare švelniai tingėdama, po pasivaikščiojimo per nesibaigiantį sniegą ir fone rėkiant amžinai alkanai katei.

Kalbant apie kates – ką apie juos rašo literatūroje.

img-20160712-wa0018

Kalbant apie Kalėdas.

Ir aš jau pradėjau didžiąją dovanų medžioklę, ir tiesą sakant, ją kaip ir užbaigiau jau. Šiemet net kelios dovanos išsisprendė super lengvai (taip, Alice Cooper, ačiū tau). Ir šiemet, kaip turbūt dar niekad, esu toj nuotaikoj – GUESS WHO’LL LIKE IT? ME! Tai ta proga, kad artėja šventės pasidovanojau akinius, užsisakiau milijoną Qwertee marškinėlių, mano oficialus švenčių kvapas yra iš bodyshopo. Šį savaitgalį dar su drauge prasinešėm per Kablio kalėdinį popup’ą. Neskaintant krūvos dalykų kai kuriems čia galbūt skaitantiems (no spoilers ahead), nusipirkau sau mineralinę pudrą ir makiažo valiklį.

liepu-medus

UogaUoga liepų medus – mineralinė pudra su gintaru. Tiek aš apie tą kosmetiką teišmanau, bet dengiasi maloniai ir lengvai, lyg ir nesubėga per dieną, atspalvis tiko. Žiauriai patogi ir graži pakuotė. Žodžiu, man patiko. Mugėj kainavo, berods, 19 eurų. Tikrai smagus dalykas.

you-and-oil-makiazui

Ir kiek likau patenkinta uogauoga, tai you&oil akių makiažo valikliu nusivyliau. Pats aliejinis valiklis veikia tikrai gerai, valo, gal man truputį per riebų pėdsaką palieka, bet žiemą gal ir nieko. Bet kad žmogus jo naudoti negali. Mygiukas purštuko neveikia nors tu ką. Gal aš tokia durna ir žliba ir viskas ore su juo, bet kad nu nesispaudžia jis man nors užmušk, iš penkiolikos paspaudimų vienas suveikia. Persipyliau į kitą indelį su purkštuku ir veikia kuo puikiausiai. Gerai, kad pirkau sau, būtų visai fail padovanoti gerą dalyką, kuris neveikia.

Pagaliau pažiūrėjau Fantastic Beasts And Where To Find Them. Gražus, tikrai. Ir pabaisos charakteringos, įspūdingos, juokingos ir visokios kokios. Tik kažkaip ta HP pasaulio dvasia nebe tokie. Seriously, Depp? Bet, sakykim, HP pasaulio negadina, ir pažiūrėt verta.

Ir dar, vakarui paklausyt:

 

 

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s