Draugystės statusas: pakelti tiltai

Pastaruoju metu siaubingai daug galvoju apie santykius – su pasauliu, su artimais ir tolimais draugais, šeima, naujais žmonėmis. Kaip ryšiai užsimezga per kraują, prakaitą, sėdint tam pačiam mokyklos suole, per internetus (ačiū g+, nemažai mielų žmonių sutikau būtent ten), per draugų draugus, netyčia užkibus žvilgsniui gatvėj ar užsišnekėjus bare prie bokalo. Per atsitiktinumus arba per kažkieno didelius planus.

Kažkaip seniau buvo lengviau užkabinti siūlą ir pradėti kalbėtis su žmonėm. Ir ne, nekalbu apie tai, kad mano karta yra kompiuterių ir internetų vaikai, kad mes mokam tik susirašinėt žinutėmis ir emoticonais, laikint viens kito komentarus ir nuotraukas ir tuo mūsų ryšiai ir santykiai apsiriboja. Taip, mes itin daug bendraujam susirašinėdami įvairiose platformose, bet tai irgi bendravimas, ir, manau, nė kiek neprastesnis nei mano tėvų jaunystės laikais pasifilosofavimų sėdėjimai prirūkytoj virtuvėj. Mes tiesiog arčiau vieni kitų nepaisant kilometrų.

 

princess

 

Galbūt tiesiog jau atėjo laikas, kai išsikritalizuoja, kas yra kas.

Vienu metu atrodė, kad turiu tikrai daugybę žmonių aplinkui. Visąlaik įsisukus, visąlaik bendraujanti, veikianti ir nesuspėjanti paskui gaują. Tada vienas iš mano įkvėpėjų ir slaptų mokytojų pasakė, seniai jau pasakė, kad brangiausia ir svarbiausia valiuta, kurią turime ir kuri yra baigtinė, yra laikas. Svarsčiau svarsčiau ir sugalvojau, kad lėkti pridusus paskui gaują, kuri iš tiesų net nėra labai man įspūdinga, ne mano dalykas. Bet pradėjau sekti, kaip bendrauju, kaip užmezgu kontaktą (super susikaupimo reikalaujantis veiksmas), kaip išlaikau arba pametu giją ir kaip tas augaliukas bujoja toliau.

i-am-smol-spooder-dont-hurt-me-pls

 

Vakar su vienu įdomiausių paskutiniųjų metų žmogumi kaip tik kalbėjome apie bendravimą, apie introvertus ir ekstrovertus, gijos užmezgimą, išlaikymą ir bjaurius atsisveikinimus. Jis yra tiesiog kibirkščiuojantis ekstrovertas, nenustygsta vietoje, kaip nori bendrauti, kaip kempinė geria pokalbius, naujus žodžius ir patirtis. Ir kaip gera ir jauku su juo kalbėtis, apie absoliučiai viską, net man, su savo sienom ir tvirtovėm su pakeltais tiltais.

evereything-is-about-perspective

 

Iš tikrųjų labai juokinga net man pačiai, kaip su tais tiltais užkeltais ir užrakintais ir sargyba ant kuorų ieškau draugų. Visai nesvarbu, kokių draugų – ar tų, kuriems galėčiau paskambinti trečią ryto (pasakyti, kaip juos myliu), draugų rimties pokalbiams ir tobulėjimui, ar gaujos vakarėliams mieste ir nuotykiams, apie kuriuos nepasakojama. Bet randu, kaip bebūtų keista.

Time is weird, so is space. I hope ours match again some time (WTNV)tumblr_o5zln7ub9j1sg29oyo1_500

 

Viskas bus gerai, bus tų ryšių. Vilčių yra.

 

umut

 

 

Ir beje, mano mielas skaitytojau ar skaitytoja iš Danijos, ačiū už skaitymą!

 

Advertisements

3 thoughts on “Draugystės statusas: pakelti tiltai

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s