Dalykai per savaitę 16 11 21-27 (3)

Šį kartą susivėlinau, bet savaitgalis buvo itin užimtas. Per savaitę itin doro nieko nenuveikiau, bet atsigriebiau nuo šeštadienio ryto.

Išsiverčiau iš lovos šeštadienį ir paknopstom lėkiau iki traukinio Kaunan į senų gerų draugų vestuves. Labai gera ir ramu matyti juos tokius laimingus, tiesiog švytinčius. Laimingai!

Šeštadienio vakarą dar turėjau susitikimą mieste, na žinot, patikrinti, kaip ten gimtinė ošia vakarais. Ir turiu prisipažinti, dvidešimt šešerių kaunietė, ir niekada nebuvau buvusi ant Milikonių apžvalgos aikštelės. Pravažiavau pro ten kokį milijoną kartų, bet niekada nestabteldavau pasižiūrėt vaizdo. Ne tai, kad Milikonių panorama labai įspūdinga (aha, Seyirtepe ir Uludağ, žiūriu į jus), bet atsižymėt vis tiek reiktų.

milikoniu-panorama

Sekmadienį dar susitikau su šimtą metų nematyta miela drauge. Labai gera žinoti, kad net ir nesimačius siaubingai ilgą laiką, ryšys išlieka toks pat smagus ir brangus. Pasiurbčiojom kavos, pasivaikščiojom po senamiestį, pakalbėjom ir kaip lengva ir gera širdy.

nemuno-ir-neries-santaka

Ir dangus sekmadienį kažkoks keistai pavasariškai aukštas ir gaivus buvo. Aišku, kol neapsiniaukė ir nepradėjo lynot. Bet vis tiek suteikia vilties.

sv-jurgio-baznycia-kaunas

Man labai  patinka kartais aplankyti Šv. Jurgio bažnyčią prie Pilies. Turbūt viena iš tų kelių bažnyčių, kur nejaučiu, kad mane nutrenks žaibas einant po skliautais. Kažkokia ramybė čia, net jei ir netiki.

Ir tiesiog nuostabu, kaip aktyviai Kaunas tvarkosi – išraustos gatvės (nors ir nepatogu, bet duobės duobės duobės dings), daugybė atnaujintų pastatų, jau net imu tikėti, kad atrenovuota Laisvės alėja bus tikrai graži. Kiek gyvybės!

Sekmadienio vakarui pasiskaitymams:

*** skaitiniai apie H. P. Lovecraft’o kosminio siaubo istoriją, Vulkano planetą, devintąją planetą. 

*** skaitiniai apie Verdeno mūšio vietovę  – net neįsivaizdavau masto ir karo padarinių.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s