Dalykai per savaitę 16 11 13-20 (2)

*** Visokiuose bloguose apie kosmetiką ir panašius dalykus kartais randu įrašų apie kosmetikos staigmenų dėžutes su įvairiausiais mėginiais, naujienomis ir taip toliau. Kažkada esu netgi įsigijus kažkokią tokią. Bet radau dalyką, kurio, labai tikiuosi, dar nežino Baisa –
Staigmenų dėžutės katėms ir jų savininkams!  Visai gera mintis palepinti tuos mūsų namų tikruosius šeimininkus, kuriems vergaujam.

*** Dar atradau Yuma spotify’uj ir jų Kanun lounge, taip gražu ir pasakiška.

*** Ir aišku, prisižiūrėjau visokių treilerių, užuot prisiruošus nueit į kiną pažiūrėt Arrival ir Magic Beasts.

Norėsiu pamatyt dar ir šitus:

*** Ir pradėjo jau krebždėt kalėdinės nuotaikos. Ne, dar nesitempiu namo eglės, bet jau kirba galvoj mintys, kaip šiemet pasipuošt namus, kaip padaryti tai cat-proof, jau ieškau idėjų dovanoms. Kažkaip šiemet jaučiuosi žymiai labiau nusiteikusi šventėms, nei pernai. Ir tai yra labai smagu.

*** Maisto atradimai – po operacijos turėjau valgyt visokius trintus marmalus, košes ir kokteilius. Į pieno produktus, ypač pieną, tikriausiai dar ilgai negalėsiu žiūrėt, bet visai pamėgau jogurtus. Didžiausias atradimas buvo Rude health gėrimų avižos – sumaišius su skysčiu tiesiog ištirpsta, nereikia brinkinti. Su normaliom avižom tai ir buvo bėda – išbrinkintos jos vistiek kaži kokios sprangios, o išvirus košę ir jai atšalus, tos avižos visai nebe skanios. O šitos rude health avižos puikiai veikia vaisių kokteiliams, dar reikės išbandyt, kaip jos maišosi į tešlas.

rude-health

 

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s