Dalykai per savaitę 16 11 07-13 (1)

 

Sakiau, kad reikia dažniau rašyti (kelintąjį kartą, kelintą). Tikriausiai kažkoks rėmas, pasižadėjimas (kelintas, moterie?!) gal padėtų išsiugdyti įprotį tvarkingai rašyti kažkiek tai kartų per savaitę.

Užmačiau kažkur internetuose nemažai blogerių turi skiltis, ką jie nuveikė, pamatė, perskaitė, išgyveno per savaitę ar kitą laikotarpį. Įdomus ir, sakyčiau, patogus būdas fiksuoti įsimintinus dalykus. Anksčiau kažką panašaus – įsimintinas nuotraukas, citatas, piešinius – kaupdavau užrašų knygelėse. Bet dabar turiu tik eskizų sąsiuvinį ir super netvarkingą onenote mobiliam.

Tad, ką pamačiau/ perskaičiau/  išgirdau/ pajaučiau/ užuodžiau ir t.t. šią savaitę?

2016 11 07-13

Chappie – Dar kažkada pavasarį pamačiau treilerį, sakiau hogogo reikės žiūrėt, tada sugebėjau pamiršt, ir šią savaitę sirgdama namie nusprendžiau, kad jau reikėtų. Dirbtinis intelektas yra labai įdomi, vis aktualesnė ir kiek gasdinanti tema,ir dėl to Chappie filmo treileris gali kiek suklaidinti. Viskas kur kas įdomiau, smagiau, juokingiau ir stilingiau (ačiū Die Antwoord). Chappie, don’t go to sleep.

Kur kas geriau nei treileris nusako Chappie

 

Deadpool Kills Marvel Universe
Deadpool Kills Marvel Universe
Kažkaip pavasarį pasinešiau į komiksus ir per paskutines atostogas prisipirkau jų. Deadpool Kills Marvel Universe radau visą rinkinį (visus 4 issues), tik bėda bėdelė, kad turkiškai. Ir palyginus tekstą su originalu, taip vertimas nieko, bet tas rytietiškas prieskonis vis tiek yra ir jis keistas. Juokingai keistas.

 

fb_img_1477198428158.jpg

Tas jausmas, kai naujas Guardians of the Galaxy 2 treileris puikiausiai iliustruoja mano santykius su kita lytim, draugais ir šiaip gyvenimu.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s