#BTRS Skaitom tinklaraščius ir dalinamės

Taigi blogerių tarpusavio reklamos savaitei – #BTRS vakar pasižadėjau papasakoti apie savo skaitomus tinklaraščius. Pasidariau tokį random greitą sąrašą ir supratau, kad jis beveik identiškas pernykščiam. Tada susikaupiau ir nusprendžiau rinktis tik iš tų, kuriuos pridėjau vėliau nei anas įrašas.

Andre Cerne – Pragaro Ambulatorija  – įdomu, kaip daugėja su jaunųjų medikų siaubo istorijų nuotykių tinklaraščių. Nemedikams retai matomos pusės istorijos, pasvarstymai apie sistemą ir smagus rašymas. Skaitykim apie ligonines, nepatekim į jas.

Istorijos Baikos – Skaitydama šitus juokingus, absurdiškus ir kartais kaip filmas neįtikėtinus istorijos trupinius, tikiuosi susirinkti tokį bagažėlį, kaip kad turi tėtis ar turėjo senelis, vis užverčiantys panašiais dalykais.

Nieko Naujo – Apleisti, pamiršti pastatai, gamyklos, fortai ir visas kitas paliktas gėris Lietuvoje ir Europoje su aprašymais ir įspūdingom nuotraukom.

Ir pabaigai, bent jau šios dienos sąrašui, nes ką žinai, gal dar ką iškasiu, ne lietuvio nelietuviškas tinklaraštis – Donteattrash . Su jo autoriumi susipažinau internetuose, susitikom alaus ir tai virto į pokalbius pačiom įvairiausiom temom, keistais draugais ir kepurėm, skaniomis vakarienėmis ir įkvėpimu. Jis australas dirbantis  Vilniuje, mokosi lietuvių kalbos (ir jam sekasi puikiai), gal kartais kiek per daug dvasingas mano galvai, bet neįtikėtinai teigiamas, linksmas, įkvepiantis ir drąsus žmogus. My awesome keyboard wingman and best all of a kind talk buddy!

Advertisements

One thought on “#BTRS Skaitom tinklaraščius ir dalinamės

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s