Blogerių tarpusavio reklamos savaitė – rašyk, skaityk, dalinkis!

Kiekvienais metais anksčiau ar vėliau prasideda blogerių tarpusavio reklamos savaitė (man rankos pradeda nieštėt dar kokį sausį vasarį, bet su mano aktyvumu tinklaraštyje…).

Kiekvieną kartą kai tik randu naršydama ką įdomesnio, įsitraukiu į feedly srautą, bet kartais per didijį savaitgalio skaitymą, eidama per visą sąrašą, pastebiu, kaip greitai tas srautas apmiršta. Tokiom bangoj, kartais, atrodo, visi sekamieji rašo aktyviai, tada atsisijoja ir pavargusieji apleidžia rašymą. Tas pats ir dabar – iš keliasdešimties sekamų tinklarasčių kokie penkiolika yra tikrai aktyvūs.

Kodėl nustojam rašyt? Pavyzdžiui, man labai priklauso nuo užsidegimo ir noro kažką papasakot, būna prisėdu ir pavyksta. Būna, taip norisi papasakot ką nors, bet dėl tam tikrų priežasčių negali. Nors vis galvoju G+ pradėtą pasakot istoriją apie siaubingą pasimatymų pasaulį perkelt ir išplėst čia. Ir tas mano koduotas rašymas…
Kai rašai koduotai (kad tėvai išsigandę neskambintų klaust, WTF dude?!), kai rašai retai ir nekomentuoji kitų tinklaraščių, skaitytojams, matyt, nusibosta ir jie pabėga kitur.

O dar daugybė žmonių tiesiog neranda tinklaraščių dėl burbulų (apie juos rašo Pasaulio Valdovas Rokiškis, bet pamečiau nuorodą). Todėl ši savaitė skelbiama Lietuvos Blogerių Tarpusavio Reklamos Savaite – rašykim, skaitykim, dalinkimės kasdieną įdomiais tinklaraščiais ir praplėskime savo srautus.

Šią savaitę pasižadu parašyti apie bent keletą lietuviškų tinklaraščių iš savo srauto, ir šiaip, pasižadu rašyti ir paišyti daugiau. Smagu, kai skaito!

fabulous

Advertisements

2 thoughts on “Blogerių tarpusavio reklamos savaitė – rašyk, skaityk, dalinkis!

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s