Atlaidų grobiai, siuntiniai ir knygnešiai

Pirmiausia, pagaliau sulaukiau #foodiepenpals siuntinuko iš Amy Anglijoje. Nors daugelį dalykų įmanoma gauti ir Lietuvoje, vis tiek labai smagu šeštadienį eit į paštą. Ir po to pusę dienos norėti naujo puodelio, nes skanios arbatos gavai.

Siuntinukas iš Amy

O tada beldžiausi į knygų mugę. Kiek juokinga buvo, kad paprastai eilės būdavo prie kasų, ir turėdama iš anksto nusipirktą bilietą išdidžiai pražygiuodavau tiesiai pro vartus nelaukus nieko. O šiemet visi tokie pat gudrūs ir reikėjo atstovėt eilėj įeit. Prie kasų eilės beveik nebuvo (ten kur nuo stotelės įėjimas).

Pas bukinistus prisigrobiau magnetukų ir atvirukų, ir nėriau į didžiąją salę. Ar man pasirodė, ar šiemet šeštadienį kažkaip lyg mažiau žmonių nei pernai. Nors gal ir pasivaideno. Bet parašų dalyboms reikėtų išskirti kažkokią kitą atskirą erdvę, nes per parašininkų eiles kartais neįmanoma prasibrauti.

Čia mano šių metų grobis. Dar nuo pernai kelios likę, bet kaip nors susitvarkysim. Nusprendžiau kasdien tvarkingai bent po valandą skirti skaitymui, nes jau visai apsileidau. Siaubas ir gėda.

 

 

 

 

 

 

 

 

Bet čia tikrasis grobis iš knygų mugės. Deja, nors užsimušk, neatsimenu, kaip vadinosi ta akcija, iš kurios gavau puodelius. Vaikų salėje mane tokią užsisvajojusią prigavo toks malonus vyras su skaisčiai rūžavais marškinėliais su užrašu “Nėra nevyriškų darbų” ir parodė menininkų puodelius ir muilines, už kuriuos surinktos aukos kažkam tai atiteks. Na tikrai neatsimenu, kam. Siaubas ir gėda. Bet puodeliai labai skanūs arbatai.
O vėliau akis užkliuvo už dinozaurų. Norėjau tik Tiranozauro, bet taip jau gavos, kad su pardavėju sutarėm, kad jam vienam bus liūdna, tai paėmiau visą gaują.

Ir dar savaitės pradžioje nunešiau knygų knygnešiams. Leiskime istorijoms gyventi iš naujo ir būti vėl atrastoms. Galbūt kokiam vaikui joks suteiks įkvėpimo, drąsos, laisvės ir svajonių. Dalyvaukim #knygnešiai2016

Advertisements

2 thoughts on “Atlaidų grobiai, siuntiniai ir knygnešiai

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s