Sekmadienio raportas ir salotos su barzda

Keistas dalykas yra grįžinėti prie šaknų ir tuo pat metu ravėti aplink. Ir dar sėti naujus dalykus aplink (taaaip, šiandien pasėjau ir špinatų. Bus gerai, jei jų nepamiršiu). Ištraukti senas veiklas arba jų pagrindu susikurti naujų. Šveičiant vonią ir tas gražias plyteles, po truputį tvarkytis galvą, perdėlioti šimtus pokalbių ir padaryti išvadas. Ne, viskas buvo puiku, bet nieko daugiau. Todėl ir norėsiu kaip senais gerais laikais. Vyno. Prie tilto. Su tuno salotom.

o salotos tai auga
o salotos tai auga

Ir o vaikyti, veikti, ko neveikus jau šimtas metų, kartais ne tik yra be proto smagu, bet ir skauda galvą kitą rytą. Jau seniai bebuvau išlėkusi į miestą tiesiog va taip pubcrawl. Atradom Špunką – mažas, mielas ir jaukus, visi tokie saviakai, bet ir tokius netyčiukus kaip mes draugiškai priima. Kitur užkariavom sofą ir erzinom minią prie baro pasimėgaudami. Atradom Gringo, irgi fun, užsimaniau tatuiruotės (aint’ gonna happen, bet vis tiek), ir po kokio tūkstančio metų mane čiešino kažkoks neaiškus vyriokas, kai mano kolega išėjo pas nykštukus. Čiešintojas labai ne kažką, bet vis tiek nuteikia linksmai.

Ir šnekant visą vakarą prisigaudžiau ir išsitraukiau tiek visokių idėjų, kad net reikėtų detaliau apgalvoti tą snaigės patterną rašymui, trikampius trikampius trikampius. Tik pirmiausia, gal reikia suvaldyti liežuvį, nes ir vėl trasoj visos trys kalbos ir kartais ima ir užsikerta. Žinai, kaip dalykas atrodo, apie ką šnekama, dar prieš trisdešimt aštuonias sekundes žinojai tą žodį, o dabar smegenys atsisako pripažinti, kad kada nors jį mokėjo. Taip ir gaunasi seeds seeds, it’s seeds.

O tuo tarpu. Beard up. Nes nu reikia, vyrai.

2016-02-20 15.14.48
a doodle a day, gal visgi imtis?

O dar šiuo metu labai nekrantriai laukiu #foodiepenpal siuntinuko. Prieš kurį laiką radau štai šį Gretos iš Akveduko įrašą ir užsirašiau į European foodie penpals.  Mano pirmasis siuntinukas jau pasiekė adresatą Anglijoje, o aš saviškio dar labai nekantriai laukiu.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s