Uberio saldainis ir su gimtadieniu, Lietuva!

Pamiršau anąkart paminėti, kad vis tik išpuolė pabandyti Uberį. Aš toks senoviškas žmogus (daugybėje dalykų, tikrai) ir mėgstu vaikščioti (nes ne, dar neturiu teisių. Ar man jų reikia? Gal). Ir man labai patinka commutint, tik kad dabar gyvenu taip, kad beveik necommutinu, per tris stoteles gi nespėsi paskaityt arba podcastas net neįsibėgės. Tai aš vaikštau. Greitai. Bet taip ištiko, kad bandėm išsikviesti taksi visais įmanomais būdais, bet Svieta nekėlė ragelio arba prašė nu jūs galyt byšky palaukt anie? nū kokie dvym minūčių Aš baisiai nekantri, tai sakau, žiū yra Uberis mano telefone, vis tiek reikės pabandyt, kodėl gi ne dabar. Gavom po saldainį iš pirmojo uberio ir prijuokinom pasakodamos, kaip reikia merginoms elgtis Lemonoj. Antrasis uber vairuotojas saldainio nedavė, bet papasakojo apie taksi sistemas. Irgi puiku.

skullpoopL

Wicked. Ir labai smagu buvo, kad kino salė buvo pilna tokių cutegeeknerd, tikra ledainė. Bet no spoilers. Bet nuorodas gaudyt yra osom.

IMG_20160207_132644

Dar praeitą savaitgalį buvau Kaune, bet kažkaip keistai susidėliojau laiką ir ne tiek ir daug nuveikiau. Bet paganiau Stasių bent, čia jis siaučia prie Rotušės. Rawr. Ir dar nukaliau Aleksoto turguj špižinį puodą, tokį ne itin didelį, gal 3 porcijom troškinio. Atšveisiu, atnaujinsiu ir o vaikyti… Ir aš vis tiek netikiu, kai bendradarbis jau ėmė klausinėt, ką tu čia valgai, kad tau taip krenta svoris. Sūrelius. Nežinau, bet man patinka. Ir jau laukiu laukiu nesulaukiu pavasario, noriu palakstyt palei Nerį. Palėkčiau dabar, bet užteko šeštadienį prasieiti penkioliką minučių atlapotu paltu (gi zyziau zyziau) ir gerklė užaugino man naują perliuką pūlių. Gerai, kad bent neskauda.

2016-02-15 22.36.29

Su gimtadieniu (atstatydieniu gal?), Lietuva!
Dar kartais tenka išgirsti iš aplinkinių, kaip jiems ji nieko nedavė, tad velnių čia būti, kaip čia sunku ir neįdomu, kaip jie teps slides jau tuoj tuoj. Ir tada pagalvoju, kaip taip, būtų labai įdomu pamatyti ir patirti kuo daugiau kur tik įmanoma (nes o wow aš nekeliau, tiek, kiek norėjau velniai žino kodėl), bet čia vis tik smagiausia. Ir kaip nuostabu yra sutikti žmonių, kurie, rodos, neturėdami jokių rimtų priežasčių apsigyventi čia, vis tik pasirenka čia. Su gimtadieniu ir tik pirmyn!

 

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s