O, antklode, nekankink

Užvalkalai yra toks siaubingas dalykas. Pagalviniai apgaulingai įtikina, kad phff čia viskas paprasta, o tada imu antklodės užvalkalą, sukišu rankas vidun ieškodama nuo kurio čia kampo pradėt vilkt ir pasiklystu. Visas siaubas ištinka, kai sulendu į tą medžiagos gabalą visa, o antklodė vis tiek priešinasi. Tada kaip koks spalvotas vaiduoklis bandau surasti lovos kraštą atsisėst paliūdėt, bet, aišku, nepataikau ir vožiuosi. Sakau jums, savaitgalio tvarka mane pražudys.

20151122_170731
Ir vis tiek ją nugalėjau

Ir gerklė. Mūsų santykiai komplikuoti, švelniai tariant. Ji prašosi peilio. Vieną dieną gaus. O kol kas mėtom ją, mėtom ir čiobreliais.

Šiandien atsikėlus, kalė galvon džiaugsmas. Turbūt tas sniegas įjungė kokį mygiuką. Tikras džiaugmas (aš sakau, kad man užteks, kad snigtų iki Naujųjų, man sako, moterie, bent keturis mėnesius, papučiu lūpas). Nesiskundžiu gyvenimu ir iki šio ryto, tikrai ne, jis puikus. Bet man labai patinka tas prieškalėdinis bruzdėjimas. Laužyti galvą, kas ką pradžiugintų, medžioti tuos dalykus, kažką padaryti savo rankomis (iš anksto atsiprašau už drebančias rankas). Man labai patinka dovanoti dovanas. Labai. Išskyrus tą awkward dovanojimo momentą. Man patinka medžioklė.

Ponas Oğuz Bal sakė: ir arbatą be cukraus geriu, nevarginu tavęs viskas, ko man reikia, drėgnose tavo lūpose sausas labas rytas
Ponas Oğuz Bal sakė:
ir arbatą be cukraus 
gi geriu, nevarginu tavęs
viskas, ko man reikia, drėgnose tavo lūpose
sausas labas rytas

 

 

 

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s