Blogerių tarpusavio reklamo savaitė

Labai gerą dalyką užvirė Rokiškis – blogerių tarpusavio reklamos savaitę. Dažnai sugalvoju paieškoti naujų skaitymų, nes vis atkrenta kai kurie senieji, nustoję rašyti, o vien užsienio blogais gyva nebūsiu. Anksčiau lyg ir poko.lt puslapyje buvo skirstymas kategorijomis, tad buvo paprasčiau. Arba man vaidenasi, ko nebuvo.
Pasaulio valdovas ponas Rokiškis liepė skelbti dvyliką skaitomų blogų, tai bandom:

1. A La Carte – Verslo klasės rašytojų gaujos narys Giedrius Vilpišauskas rašo skaniausius, įdomiausius ir tiesiog žudančiai erzinančius dalykus apie maistą.

2. Surfing the World Cuisine – Jolita Koruklu, jau daug metų gyvenanti Turkijoje, ruošia puikius ir aiškius turkiškus patiekalus ir atskleidžia kebabais apakintiems lietuviams tos šalies virtuvės turtus. Beje, Jolita neseniai išleido turkiškų receptų knygą.

3. Ieva ir jos nuotykiai – su katinais, kaimynais ir Motiejum, mieliausiu g+ piliečiu. Aišku, motinystė ir nesibaigiantys nuotykiai atitraukia nuo kompiuterio, bet istorijų verta palaukti.

4. Istorijos įdomybės  iš įvairiausių laikų ir šalių, man ypač patinka istorija nuotraukose rubrika.

5. Dar viena Ieva pasakoja apie natūralią kosmetiką ir maistą. Šiaip nuo tokių dalykų esu gan toli, bet pasakoja ji įdomiai ir be dažnam veganui/vegetarui būdingo aršumo.

6. Marta ir jos neįtikėtinai skanus žodis – rašo ji retokai (noriu noriu dar), bet kiekvienas jos nuotykis papasakotas šmaikščia ir sultinga kalba.

7. Kūtvėla papasakos ne tik apie savo keliones į visokias šalis ir keistas vietas, bet ir išmokys dorybių šiame baisiame pasaulyje.

8. Kolegė iš universiteto metų Elžbieta – aštriai, smagiai ir taikliai apie akademinį pasaulį, mokyklą, literatūrą.

9. Justė aka Enorca man yra kažkoks kosmosas: mano metų mergina, medikė, ir skaito milijoną skirtingų dalykų, ir piešia, ir rašo, ir yra kiečiausiai Lietuvos gykė ir smarkuolė.

10. Ashtroka dabar užsiėmusi  ir rašo mažai ir labai trumpai, bet aš jos pasiilgau. Rašyk, ką…

11. Internetų senbuvis Grumlinas pakeliauja po Lietuvą, pakomentuoja aktualijas, suranda įdomybių ir rašo daug ir dažnai.

12. Buržujus, deja, apleido internetus, nes, matai, rado džiaugsmą tikrame gyvenime. Bet jo bloge vis dar galima atrasti daugybę smagių dalykų. Ypač penktadienio internetuose. Aš jų pasiilgauuuu.

 

Tai va. Reiks dabar medžiot visus sąrašus ir naujint naujint feedlį.

Advertisements

One thought on “Blogerių tarpusavio reklamo savaitė

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s