Apleidėlė, skirtukai ir pavasaris

Kartais man pačiai baisiai juokinga iš savęs. Kiek jau žmonių yra sakę ir aš pati žinau, kad baisiausiai mėgstu dėmesį (tiesą sakant kaip katė). Ir suprantu gi, kad jei nori dėmesio, tai reikia kažkokiu būdu jį pritraukti. Susikuri tinklaraštį (kelintas čia, beje, Urte?) ir nerašai jo. O po to nervinies, kad niekas nežino jo. Makes sense.

Nors iš tiesų pastaruoju metu buvau gan užsiėmusi. Pamenat, buvo knygų mugė ir buvau prisijungti prie Maro dienos kampanijos, prekiavau steampunk knygų skirtukais? Tai dar tos pačios mugės metu buvo užsiminta apie galimybę pabandyti juos įtraukti į Pegaso knygynus. Kadangi grandiozinės idėjos man labai retai pavyksta, tai palinksėjau galvą, kad sutinku, ir nusiteikiau pamiršti, nes nu man negali pasisekti taip iš niekur nieko.

Kurį laiką buvo tylu, ir štai su manim susisiekė, aš užsikrumpliaračiavau, Baisa nužaidė keliasdešimt karoliukų, sutvarkėm viską (kas galėjo pagalvoti, kad tiek daug popierių reikia prekybai?), išsiunčiau ir ėmiau laukti, kada skirtukai pateks į prekybą.

Ir štai šiandien išėjau ieškoti sijono į Kauno Akropolį, ieškojau paprasto klasikinio pieštukinio sijono, sakau, patikrinsiu Pegasą.

Ir štai ką radau. Kauno Akropolio Pegasas, Urtentic steampunk knygų skirtukai jau pasaulyje
Ir štai ką radau. Kauno Akropolio Pegasas, Urtentic steampunk knygų skirtukai jau pasaulyje

Taigi mano rankelių darbo Urtentic pavadinimo steampunk knygų skirtukus galite rasti didžiuosiuose Pegaso knygynuose (Kauno, Vilniaus, Klaipėdos akropoliai, Vilniaus panorama). Skirtukų skaičius ribotas!

O dar nusipirkau kožą. Netikrą, žinoma, bet vis tiek stiliukas. Norėčiau tikros. Pirkit skirtukus, turėsiu tikrą kožą.

 

Advertisements

One thought on “Apleidėlė, skirtukai ir pavasaris

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s