Pavasaris ir knygų mugė

Metuose man yra keli lūžiai. Tai, žinoma, gimtadienis (jis artėja, reikėtų susirūpinti), pavasarinis spintos pertvarkymas (kai išdrįst išeit plonu palteliu pridengus plonus marškinius ir ploną megztuką, ir apsiauti batus be aštuonių kojinių), pirmas sniegas ir Kalėdos. Bet pats ryškiausias ir laukiamiausias tikriausiai yra Knygų mugės lūžis. Ir nors dabar madinga keikti mugę dėl jos techninių pusių, minių lankytojų ir baisaus kokio tai nupopsėjimo, žmonės, ji man patinka. Yra ką keisti, aišku, bet kaip ten smagu.
Per knygų mugę dažniausiai užsiperku skaitymo visiems metams, vėliau perku nebent jei jau labai prispiria noras ar reikia dovanų. O per mugę atsiduodu azartui ir vėliau neverkiu sūriom ašarom, kai dėlioju į lentynas naują turtą.

Urtentic
Urtentic knygų mugėje

Šiemet gavau knygų mugę pamatyti iš kitos jos pusės – visą šeštadienį praleidau Andriaus Tapino ir Alma Littera stende prekiaudama Urtentic Steampunk papuošalais ir knygų skirtukais. Žmonių srautas, kaip jau rašė tikriausiai visi, buvo milžiniškas. Ir visokiausių dalykų prisiklausiau stende iš praeinančių žmonių – ir kaip smagu, ir kaip įdomiai čia prigalvota, ir va žiūrėk, net iš knygų skirtukų komerciją padarė, ir va kaip visaip čia nedvasinga ir taip toliau.
Bet man labai patiko būti viso to nedvasingumo dalimi, dirbti kartu su stendo kolegomis iš Alma Litteros, kurių akys žibėjo ne tik iš nuovargio, bet ir iš tvirtos meilės knygoms.

Ir nieko baisaus, kad skaitom ne tik baisiai dvasingas ir rimtas knygas.

WP_20150301_002[1]

O šiaip, su pavasariu!

 

Advertisements

One thought on “Pavasaris ir knygų mugė

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s