Išaušo tamsybės

Nebėr šito  Vakar Kaune Andrius Tapinas pristatė Maro dieną. Buvo labai smagu matyti įvairiausio amžiaus atėjusiuosius – ir visai mažus vaikus, ir pražilusius senelius.
Bet kažkaip buvo keista, jei jau žmogus eini į  knygos pristatymą, tai kažkaip, rodos, ir nusipirksi tą knygą. Nejauku, kai žmogus ateina, pavarto knygą, klausteli kainos ir išgirdęs ją padeda knygą atgal. Aišku, brangus šis malonumas – pirkti knygą -, bet jau geriau viena knyga, nei vakaras bare ir pagirios ryte,  ar krūva beverčio šlamšto.
Kauno Ramovėje žiauriai šalta, ta prasme, žiauriai. Norėjau papuošalus pristatyti graži, tai ėjau su suknele (gerai, kad bent ta vilnonė), bet pėdkelnės tai beveik teisingos buvo, tik 40 denų, ir batukai gražūs, reiškia, šalti. Taip ir pradrėbėjau beveik visą laiką.

O Maro dienos knygų skirtukams ir papuošalam, tiesą sakant, kol kas sekasi gerai. Atėjau prieš pat pristatymą, tad žmonės buvo užsiėmę vietų ieškojimu, o ne grožiais. Ir nekrito jie į akis labai. Bet kai A. Tapinas tarstelėjo, kad galima įsigyti tokių tai dalykų, prasidėjo. Iš nemenkos krūvelės namo parsinešiau tik kelis knygų skirtukus. Tad reikia pasiraitoti rankoves, prisukti mechanizmą ir ruoštis knygų mugei. ten Urtentic rasite šeštadienį.
Ir ne, knygų skirtukų buteliukai neatsikemša. Tikrai neatsikemša.

Grobis
Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s