Peržiūrų sindromas

Maždaug tokiu metu ar gal kiek anksčiau mokyklos laikais vykdavo peržiūros. Aš dar nebuvau iš tų pasiutusių velnių, kurie viską atlikdavo paskutinę naktį, bet tikrai daug darbų likdavo būtent jai. Ypač nesmagu prisiminti, kaip liedavau akvareles vidury nakties prie stalinės lempos. Griaužia sąžinė.

Baisa Puntukas kėsinasi padėti

Taip ir linksminuosi, grįžtu iš traukinio, šast šast pavalgau ir sėdu krumpliaračiuot. Bet tai trūksta būtent tų smagračių (kaip išganymo laukiu pirmadienio, kai ateis didelė siunta), tai vielikė, tai grandinėlės baigias, tai katė nukniaukia stikliukus, tai klijai baigiasi, tai traukia miegelis.
Bet po to labai smagu apžiūrinėti rezultatus. O dar smagiau spręsti visokius uždavinius. Nujaučiau, bet nesuvokiau, kiek visokių smulkmenų reikia pradėti rimtesniam dalykui. Pernai irgi turėjau individualią veiklą, bet ten beveik nebuvo išlaidų, tik žymėk pajamas ir ramu. O čia reikia surasti, pas ką pigiau tas, pas ką anas, puslapis (dirbu dirbu su juo, rankos kreivos), maišiukai, etiketės, tas anas ir kitas velnias. Bet kaip gera nubraukti dar vieną eilutę darbų sąraše.

Kitas dalykas su įkvėpimu. Čia ir išlenda tas peržiūrų sindromas. Nesinori, kad knygų skirtukai labai kartotųsi (o susigalvojau kelis tam tikrus elementus, tai jų ir noriu laikytis). Reikia grakščiai išspręsti visokiausias jungtis, klijavimus, sujungimus. Ir beieškant tų sprendimų užsikerta varikliukas kartais. Čia geriausias vaistas tikriausiai pasižvalgius po internetus slinkti miegoti. Tada prilenda galvon minčių.

 

Arba traukiny rankos pačios prikeverzoja

O dar šiandien ta proga, kad baigėsi kai kurios detalės, keliavau blizgučių. Pakeliui užsukau pas draugę į Pegasą ir įsigijau Jolitos Koruklu Turkijos Virtuvę. Labai gražios nuotraukos, smagi vartyti. Receptų dar nenagrinėjau, bet jei kaip bloge, bus aišku ir paprasta. Tik užkliuvo už akies ne iki galo sužiūrėti turkiški valgių pavadinimai. Jei jau parašoma ç ir ş, gal įmanoma ir ı sutvarkyti, ir sužiūrėti jų klaidas. Bet šaunus dalykas ši knyga. Hayırlı olsun.

Bus skanu – Jolita Koruklu Turkijos Virtuvė
Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s