Pažadina ne tik kava

Daily post tinklaraštininkų universitetas vėl uždavė namų darbų, bet vakar nesuspėjau, tai rašau dabar. Reikėjo pasinaudoti atsitiktinai pasirinkta jų idėja įrašui. Man kliuvo visai smagi – papasakoti, kas suteikia jėgų, atgaivina, pažadina, duoda idėjų.

Daug tokių dalykų.

Savaitgalius mėgstu atskirti nuo visos savaitės, nuo darbų darbe. Tad tikras šeštadienis turi prasidėti turkiška kava.
Kai visai nusiraunu galvą ir paskęstu blogose mintyse, pasiekusi dugną, turiu kažką pakeisti. Pats paprasčiausias būdas, ir pats stereotipiškiausias, yra įsigyti naują drabužį, pasikeisti šukuoseną. Bet padeda, suteikia tą naujumo, pasikeitimo, galimybės pradėti iš naujo keistą jausmą.

Kai pradedu naują etapą, mėgstu pradėti švariai. Kiekvieni metai su nauja užrašų knygele, naujais pieštukais. Ir kūnas turi būti švarus. Mėgstu tada pasilepinti: ilgos valandos vonioje (įsivaizduoju, kaip kapsi skaitliukas ir sutrumpinu), naminė kaukė plaukams ir šveitiklis kūnui, skaniai kvepiantis naminis (arba iš kitų pirktas rankų darbo) muilas, naujas rankšluostis, nauja pižama, dar traškanti po skalbimo patalynė…

O kai reikia atsigauti fiziškai, vėl padeda vanduo. Daug daug vandens. Tada galiu valandų valandas gulėti vonioje ir nieko neveikti. Panirti, kad kyšotų tik nosis, ir ilsėtis. Tik siaubas baisus, jau kelinti metai namuose tik dušas, tai ir vaikštau sulaužytais kaulais ir amžiais įsitempusi.

Man vanduo veikia kaip naujos pradžios simbolis, nuplaunantis nuovargį, gėlą, skausmą, neviltį, pyktį, išvalantis ir atgaivinantis. Dabar draugai, tikintys horoskopais, išves, kad man kaip Žuviai priklauso mylėti vandenį, bet oh camon people. Vandens neįmanoma  nemylėti. Numirtumėm.

613

O dar skaitinėdama daily post, radau smagų ir, rodos, praversiantį, pasiūlymą. Jau kuris laikas vis žadu daugiau rašyti, pratintis, tam gi ir šį tinklaraštį pradėjau (atleiskit tie, kam prisižadėjau rimtus dalykus ir išdaviau). Bet kamuoja nuolatinis idėjų trūkumas, užmirštu jas. O čia labai gražus pasiūlymas – rinkti mintis, jų nuotrupas, frazes į dėžutę, ir pritrūkus minčių, išsitraukti ją. Reikia būtinai pabandyti.

 

 

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s