Sustoję laiko aparačiukai

progress

Eh, rašau išnaujo. Prieš kelias minutes buvau prikurpus gražiai ir raiškiai, bet ačiū drebančioms klišoms rankoms, ištryniau.

Taigi, man patinka ieškoti smulkių gražių daiktų (tik neturiu kur jų padėti). Tikriausiai per kraujus paveldėjau iš dieduko, kuris rinkdavo visokius vinukus, varžtelius ir kitus gelžgaliukus ir nešdavo į tvarkingas dėžutes garaže. Prisimenu, net eidamas per gatvę, pamatęs kokį nukritusį ir dar nesumaltą varžtelį, paimdavo jį ir įsidėdavo į kišenę.

Taip ir aš, tik man labiau patinka kiek žaismingesni gelžgaliukai. Prieš kurį laiką terorizavau g+ ir kitus, kad atiduotų senus rankinius laikrodžius. Ir ką, atsirado nepasididžiavusių ir atidavusių. Tai štai kas iš jų gavosi, tų laikrodžių:

urtentuc 2urtentic 3

Dažniausiai kiti šitus pakabubus, sages ar auskarus (ir jų buvo, bet nenufotografavau), pavadina laiko mašinom. Steampunke laiko mašinos įmanomos, ar ne?

Pamenu, kai pasirodė Andriaus Tapino Vilko Valanda, galvojau pagaminti ką nors specialiai tam kūriniui, bet kažkaip susikuklinau ir palikau krumpliaračus ramybei. Artėja Maro Diena…

buharpunk 3

Ir pasižiūrėjusi šiandien į papuošalų dėžutę, supratau, kad nė vienas iš jų pas mane neužsiliko, visi rado šeimininkus. Tai ką, kad bent vieną pati turėčiau, reikės nusikelti tą karoliukų dėžę ant stalo ir apsiginkluoti replėm.

padeklu 007_editedurtentic

Advertisements

2 thoughts on “Sustoję laiko aparačiukai

  1. O be reikalo susikuklinot. Darbai labai gražūs ir verti platesnio dėmesio. Jeigu būtų įdomu sukurti kelis autorinius darbus “Maro dienai”, parašykit man, nes tinklaraštyje neradau jūsų kontaktų.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s