Sėkmė kaip sinusoidė, ar kas ten per kringelis

Vakar blogerių universitetas liepė bendrauti su kaimynais, tai yra komentuoti tinklaraštininkų įrašus. Kaip man tai sunku. Noriu bendrauti su žmonėm nebendraudama. Bet neišeina dar taip.

Ėjau per savo feedly ir užkliuvau už Ievos įrašo apie ženklus.

Vis bandau atsikratyti įpročio visur matyti ženklus, antras prasmes ir kitus briedžius. Niežti dešinį delną, čia gausiu pinigų ar jau praustis reikia? Krenta peiliai ir šakutės per pusryčius, kas aplankys. Naktį susapnavau, kad plaukiu šūdo upe, o siaube garbanotas, kaip šlykštu, žiaukčiodama bandau prisiminti, čia bėdą ar pinigus reiškia. Naujus metus praleidau su draugais, tai per šiuos metus dar bendrausim? Kieme duodasi juodas katinas…

Tikrai suprantu, kad mano kelionė į kitą miestą nebus nulemta to, kad kažkas papylė vandens po automobilio ratais ar ne. Bet vis tiek tie prietarai kažkokie įaugę į kraują ir labai nesiseka jų atsikratyti.

O dar jau kelerius metus stebiu tokią kreivę, sinusoidę, kosinusoidę ar kaip ten ji vadinasi (turbūt ji taip banguoja iš pykčio, kad niekada nemokėjau matematikos, žinau, nėra ko čia girtis, gėda gėda pelėda). Būna, iškylu į viršų, viskas einasi taip puikiai, kad net pirštu paliest nereikia, tiesiog darbai, pasiūlymai, džiaugsmai ir gėris plūste plūsta. Ir staiga iš tos įpjovos kosmose ar tarp kokių tai pasaulių, ima nedrąsiai lįsti viena kita nedidelė bėdelė, jai čia nuobodu, ji pasikviečia draugų ir, štai, žiūrėk, turiu pilną glėbį, rodos, neišsprendžiamų bėdų.

Ir visada giliai tarp savo pilvo taukučių žinau, kad viskas baigsis, praeis, nusiramins ir vėl bus tyku ir gera. Reikia palaukti, susikaupti ir dirbti toliau, siekti kažko toliau. Bet ne, man reikia tada įsivaryti sau savigailą, užsiusti ant savęs ir pasaulio, susipykti su visais, apsikvailinti internetuose prieš visus nepažįstamus ir pažįstamus bei gerbiamus žmones.
Kai jau sugadinta viskas, galima atsitiest, nusipirkti naujų plaukų dažų, kokį naują niekniekį ir išdidžiai pradėti iš naujo. Ir vėl kilti viršun. Ir vėl džiaugtis tuo kringeliu.

O dabar baisu, nes kringelis dar niekad nebuvo pakilęs taip aukštai.

Advertisements

4 thoughts on “Sėkmė kaip sinusoidė, ar kas ten per kringelis

  1. Nu tai čia normalu, ups and downs, gyvenimas kaip zebras dryžuotas. O kitų blogų įrašus komentuoti reikia, nes taip a) susirasi draugų, nes be mamos niekas nekomentuoja b) paliksi nuorodą į savo blogą ir gausi Gūglės meilės c) paskatinsi blogerius atsilyginti tuo pačiu

    1. Būna gyvenimas ir kaip dalmatinas margas, ir kaip albinosas baltas.
      Vat ir aš mažai komentuoju, nes atrodo, kad ir taip autoriaus postuose viskas pasakyta.

  2. Jei dabartinis sinusoidės pikas yra aukščiau nei bet kuris kitas anksciau buvęs, tai greičiausiai ta tavo sinusoidė moduliuota kokia nors kita matematine funkcija. Galbūt kokio nors plauko eksponentine. Pavyzdžiui elementaria e[laipsniu]x. Dėl to (imho) nusiminti ar išsigąsti nereikėtų.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s