Urtentic – kas ir kaip, ir kodėl

Turiu tokią didelę bėdą – pastovų ir augantį motyvacijos trūkumą. Tad kad ir šis tinklaraštis nepamirtų anksčiau laiko, užmačiusi WordPress tinklaraštininkų kursus, nusprendžiau sudalyvauti. Šios dienos užduotis buvo parašyti pristatomąjį įrašą. Tad štai jums mano šedevras iš traukinio, papildytas jau ant sofos.

Urtentic – kas ir kaip, kodėl?

Šitas – ne pirmas mano tinklaraštis, užuomazgų buvo dar gilioj paauglystėj. Tada norėjau rašyti dvasingus įrašus su poezijos intarpais, svarstyti būtį ir gilias prasmes. Tada paaugau, buvo bandymų rašyti apie kasdienybę įvairiose platformose. Rimčiausias iki šiol buvo tinklaraštis apie alaturkiškus dalykus. Man jis labai patiko. Ypač Kebabų baliai.

Traukiny rašiau rašiau ir priprašiau. Ir pripaišiau
Traukiny rašiau rašiau ir priprašiau. Ir pripaišiau

Bet ten reikėjo daug laiko, atsidavimo. Ir laiko. Tai čia buvo kas.

O kodėl pradėjau Urthentic, jei prieš tai neva neturėjau laiko?
Nes kirminiukas (tas pats, kuris rėkia iš skrandžio, kad nori valgyt. Vėl.) nori dėmesio. Ne kartą man sakyta, kad mėgstu dėmesį (kas nemėgsta, sąžiningai?). Malonu gi, kai pakomentuoja rašliavas, o dar jei pagiria rankdarbius! 

Tad Urtentic nebus bais rimtas tinklaraštis, nebus tikslaus įrašų grafiko ar temų sąrašo. Bus mano piešinukų, katinų (ypač Baisos), visokių įspūdžių, nuotaikų, gal kokių rimtesnių bandymų. O gal užsilenks po mėnesio. 

Labai žaviuosi sekamais tinklaraštininkais – Troy, Kūtvėla, Ksi, Emilija ir Enorca, ir krūva kitų. Kaip jie rašo ir bendrauja, pasakoja, dalijasi ir oh. Ir noriu kada nors pati taip aktyviai rašyti, bendrauti ir pasidžiaugti savimi, kad va kokia aš tinklaraštininkė.

Čia buvo įrašas į blogging 101 tinklaraštininkų kursus. Nes pirmadienio vakare šiaip miegočiau.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s